Agenda

Dag Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Sporthal Adres
Zaterdag 18/09 10:00 V.C. Zavath Zaventem U11 Gemeentelijke Sporthal Steenokkerzeelstraat 58-60, 1930 Zaventem
Zaterdag 18/09 15:00 Volleybalclub B.V.S. Aarschot A U15 Meisjes B Sint-Jozefscollege Bekaflaan 65, 3200 Aarschot
Zaterdag 18/09 16:00 Volley Opwijk D U15 Meisjes A Sportzaal VKO Karenveldstraat 23, 1745 Opwijk
Zaterdag 18/09 16:00 VBT Machelen A Vrouwen 1 Sporthal Bosveld Heirbaan 10, 1830 Machelen
Zaterdag 18/09 16:30 VC Lennik Dames C Vrouwen 2 Gem. Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77, 1750 Lennik
Zaterdag 18/09 17:00 U13 Meisjes VC Feniks Haacht B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 18/09 17:00 U17 Meisjes Wolvertem Sporting B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Vrijdag 24/09 18:30 Davoc Lot B Mannen 1 Sportcomplex Vogelenzang Dworpsestraat 147, 1651 Lot
Zaterdag 25/09 11:30 Grivok Grimbergen U11 Gem. Sporthal Prinsenbos Pastoor Woutersstraat, 1850 Grimbergen
Zaterdag 25/09 14:30 Wolvertem Sporting D Vrouwen 2 Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 25/09 15:30 V.C. Zavath Zaventem U13 Jongens Gemeentelijke Sporthal Steenokkerzeelstraat 58-60, 1930 Zaventem
Zaterdag 25/09 16:30 Kevoc Keerbergen U13 Meisjes Gemeentelijke Sporthal Putsebaan 103, 3140 Keerbergen
Zaterdag 25/09 17:00 U15 Meisjes B Lizards Lubbeek-Leuven Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 25/09 17:00 U15 Meisjes A Brussels Volley Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 25/09 18:00 Mannen 2 Davoc Lot C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 25/09 20:30 Vrouwen 1 Daatmet Liedekerke A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 26/09 09:30 VC Eternit Kapelle o/d Bos U17 Meisjes Sporthal Eternit Westdijk, 1880 Kapelle o/d Bos
Zaterdag 2/10 10:00 Smash Neerijse U15 Meisjes B Sporthal Ter Dijle Leuvensebaan 299, 3040 Sint-Agatha-Rode
Zaterdag 2/10 10:00 HZ 93 Hofstade-Zemst A U13 Meisjes Sporthal Hofstade Heide Zandstraat 2, 1981 Hofstade
Zaterdag 2/10 12:30 HZ 93 Hofstade-Zemst U11 Sporthal Hofstade Heide Zandstraat 2, 1981 Hofstade
Zaterdag 2/10 16:00 Wolvertem Sporting U15 Meisjes A Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 2/10 17:00 U17 Meisjes Grivok Grimbergen Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 2/10 17:00 U13 Jongens Volley Opwijk Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 2/10 18:00 Mannen 2 Volley Bellingen Halle R84 Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 2/10 18:00 Vrouwen 2 Kruikenburg Ternat D Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 2/10 20:30 Mannen 1 VBT Machelen B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 3/10 18:30 Wolvertem Sporting B Vrouwen 1 Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Vrijdag 8/10 20:30 Volley Bellingen Halle R84 B Vrouwen 2 Technisch Atheneum Halle Kluisstraat 1, 1500 Halle
Zaterdag 9/10 13:30 Wolvertem Sporting U13 Meisjes Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 9/10 15:30 V.C. Zavath Zaventem U17 Meisjes Gemeentelijke Sporthal Steenokkerzeelstraat 58-60, 1930 Zaventem
Zaterdag 9/10 17:00 U15 Meisjes A VBT Machelen B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 9/10 17:00 U11 Grivok Grimbergen Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 9/10 18:00 Mannen 2 VC Lennik Heren B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 9/10 20:30 Vrouwen 1 Volley Schepdaal vzw B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 10/10 09:30 Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos U13 Jongens Sporthal Eternit Westdijk, 1880 Kapelle o/d Bos
Zondag 10/10 16:30 VCV Leefdaal-Bertem U15 Meisjes B Sporthal Verona Dorpstraat 259, 3061 Leefdaal
Zaterdag 16/10 16:30 Volley Haasrode Leuven B U15 Meisjes B Sporthal Heverlee Hertogstraat 180, 3001 Heverlee
Zaterdag 16/10 17:00 U13 Meisjes Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 16/10 17:00 U13 Jongens VBT Machelen Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 16/10 17:00 U15 Meisjes A Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 16/10 17:00 U17 Meisjes VBT Machelen Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 16/10 20:30 Vrouwen 2 Davoc Lot B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 16/10 20:30 Wolvertem Sporting C Vrouwen 1 Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 16/10 21:00 Velvoc Veltem Beisem A Mannen 1 Sportcentrum Ivo Van Damme Overstraat 21, 3020 Veltem-Beisem
Zondag 17/10 16:00 Kruikenburg Ternat D Mannen 2 Sporthal Kruikenburg Statiestraat 37, 1740 Ternat
Zaterdag 23/10 09:30 VBT Machelen B U15 Meisjes A Sporthal Bosveld Heirbaan 10, 1830 Machelen
Zaterdag 23/10 17:00 U15 Meisjes B Volleybalclub B.V.S. Aarschot A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 23/10 17:00 U13 Meisjes Kevoc Keerbergen Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 23/10 17:00 U13 Jongens V.C. Zavath Zaventem Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 23/10 17:00 U17 Meisjes V.C. Zavath Zaventem Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 23/10 20:30 Vrouwen 2 Volley Opwijk B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 23/10 20:30 Kruikenburg Ternat C Mannen 2 Sporthal Kruikenburg Statiestraat 37, 1740 Ternat
Zaterdag 23/10 20:30 Mannen 1 VC Feniks Haacht B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 23/10 20:30 Vrouwen 1 VC Eternit Kapelle o/d Bos A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 30/10 14:30 VC Lennik Heren A Mannen 1 Gem. Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77, 1750 Lennik
Zaterdag 6/11 16:00 KLB Sollenbeemd Halle Vrouwen 2 Sporthal De Bres Mgr. Senciestraat 13, 1500 Halle
Zaterdag 6/11 16:30 Brussels Volley U15 Meisjes A Sporthal Ganshoren Vandervekenstraat 114, 1083 Ganshoren
Zaterdag 6/11 16:30 Grivok Grimbergen U17 Meisjes Gem. Sporthal Prinsenbos Pastoor Woutersstraat, 1850 Grimbergen
Zaterdag 6/11 17:00 U11 V.C. Zavath Zaventem Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 6/11 17:00 U15 Meisjes B Volley Haasrode Leuven B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 7/11 09:30 Volley Opwijk U13 Jongens Sportzaal VKO Karenveldstraat 23, 1745 Opwijk
Zondag 7/11 09:30 Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A U13 Meisjes Sporthal Eternit Westdijk, 1880 Kapelle o/d Bos
Zaterdag 13/11 16:00 Wolvertem Sporting B U17 Meisjes Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 13/11 17:00 U15 Meisjes B Smash Neerijse Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 13/11 17:00 U13 Meisjes Wolvertem Sporting A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 13/11 17:00 U11 HZ 93 Hofstade-Zemst Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 13/11 17:00 U15 Meisjes A Wolvertem Sporting Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 13/11 20:30 Mannen 2 Volley Schepdaal vzw C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 13/11 20:30 Volley Opwijk Mannen 1 Sportzaal VKO Karenveldstraat 23, 1745 Opwijk
Zaterdag 13/11 20:30 Vrouwen 1 Zuun Volleybal Club B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Vrijdag 19/11 21:00 Sterko Kortenberg A Vrouwen 1 Sporthal Erps-Kwerps Oude Baan 14, 3071 Erps-Kwerps
Zaterdag 20/11 11:30 Lizards Lubbeek-Leuven U15 Meisjes B Sporthal Lubbeek Gellenberg 14, 3210 Lubbeek
Zaterdag 20/11 11:30 VBT Machelen U11 Sporthal Bosveld Heirbaan 10, 1830 Machelen
Zaterdag 20/11 17:00 U17 Meisjes VC Eternit Kapelle o/d Bos Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 20/11 17:00 U13 Jongens Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 20/11 17:00 U13 Meisjes HZ 93 Hofstade-Zemst A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 20/11 20:30 Mannen 1 VC Eternit Kapelle o/d Bos B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 20/11 20:30 Volley Schepdaal vzw B Mannen 2 Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat, 1703 Schepdaal
Zondag 21/11 09:30 Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos U15 Meisjes A Sporthal Eternit Westdijk, 1880 Kapelle o/d Bos
Vrijdag 26/11 21:00 Volley Opwijk - TJV Lindemans Zellik Mannen 2 Sporthal PIVO Poverstraat 75, 1731 Relegem
Zaterdag 27/11 09:30 VBT Machelen U17 Meisjes Sporthal Bosveld Heirbaan 10, 1830 Machelen
Zaterdag 27/11 09:30 VC Feniks Haacht B U13 Meisjes Sportcomplex Den Dijk Dijkstraat 1, 3150 Wespelaar
Zaterdag 27/11 16:00 VBT Machelen U13 Jongens Sporthal Bosveld Heirbaan 10, 1830 Machelen
Zaterdag 27/11 17:00 U15 Meisjes A Volley Opwijk Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 27/11 17:00 U11 VBT Machelen Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 27/11 17:00 U15 Meisjes B VCV Leefdaal-Bertem Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 27/11 18:00 Vrouwen 2 Daatmet Liedekerke C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 27/11 20:30 Vrouwen 1 VC Lennik Dames B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 27/11 20:30 Mannen 1 VC Lennik Heren A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 4/12 20:00 KLB Sollenbeemd Halle Mannen 2 Sporthal De Bres Mgr. Senciestraat 13, 1500 Halle
Zaterdag 4/12 20:30 Mannen 1 Volley Schepdaal vzw A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 11/12 20:00 Volley Bellingen Halle R84 A Vrouwen 1 Sporthal De Bres Mgr. Senciestraat 13, 1500 Halle
Zondag 12/12 13:30 Volley Haasrode Leuven E Mannen 1 Sportcomplex Haasrode Milsestraat 43, 3053 Haasrode
Zaterdag 8/01 20:30 Vrouwen 1 VBT Machelen A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 15/01 18:00 Mannen 2 KLB Sollenbeemd Halle Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 15/01 18:00 Vrouwen 2 VC Lennik Dames C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 15/01 20:30 Vrouwen 1 Volley Bellingen Halle R84 A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 22/01 18:00 Mannen 2 Kruikenburg Ternat C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 22/01 18:00 Vrouwen 2 Wolvertem Sporting D Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 22/01 20:30 Vrouwen 1 Wolvertem Sporting B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 22/01 20:30 VBT Machelen B Mannen 1 Sporthal Bosveld Heirbaan 10, 1830 Machelen
Zaterdag 29/01 15:30 VC Feniks Haacht B Mannen 1 Sportcomplex Den Dijk Dijkstraat 1, 3150 Wespelaar
Zaterdag 29/01 18:00 Mannen 2 Kruikenburg Ternat D Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 29/01 20:00 Davoc Lot Vrouwen 2 Sportcomplex Vogelenzang Dworpsestraat 147, 1651 Lot
Zaterdag 29/01 20:30 Volley Schepdaal vzw B Vrouwen 1 Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat, 1703 Schepdaal
Zaterdag 5/02 20:30 Mannen 1 AVO Wemmel Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 12/02 14:30 VC Lennik Heren B Mannen 2 Gem. Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77, 1750 Lennik
Zaterdag 12/02 18:00 Vrouwen 2 Volley Bellingen Halle R84 B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 12/02 20:30 Mannen 1 Velvoc Veltem Beisem A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 12/02 20:30 Vrouwen 1 Wolvertem Sporting C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 19/02 20:30 VC Eternit Kapelle o/d Bos A Vrouwen 1 Sporthal Eternit Westdijk, 1880 Kapelle o/d Bos
Zaterdag 19/02 20:30 Volley Opwijk B Vrouwen 2 Gemeentelijke Sporthal Heiveld 65, 1745 Opwijk
Zaterdag 5/03 15:00 VC Eternit Kapelle o/d Bos B Mannen 1 Sporthal Eternit Westdijk, 1880 Kapelle o/d Bos
Zaterdag 5/03 18:00 Mannen 2 Volley Opwijk - TJV Lindemans Zellik Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Vrijdag 11/03 21:00 Zuun Volleybal Club B Vrouwen 1 Sporthal Den Top Garebaan 5, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
Zaterdag 12/03 20:30 Mannen 1 Volley Opwijk Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 12/03 21:00 Daatmet Liedekerke B Vrouwen 2 Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3, 1770 Liedekerke
Zaterdag 19/03 18:00 Mannen 2 Volley Schepdaal vzw B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 19/03 20:30 Volley Schepdaal vzw A Mannen 1 Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat, 1703 Schepdaal
Zaterdag 19/03 20:30 Vrouwen 1 Sterko Kortenberg A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 20/03 11:00 Kruikenburg Ternat D Vrouwen 2 Sporthal Kruikenburg Statiestraat 37, 1740 Ternat
Vrijdag 25/03 20:30 Davoc Lot C Mannen 2 Sportcomplex Vogelenzang Dworpsestraat 147, 1651 Lot
Zaterdag 2/04 18:00 Vrouwen 2 Daatmet Liedekerke B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 2/04 20:30 VC Lennik Dames B Vrouwen 1 Gem. Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77, 1750 Lennik
Zaterdag 2/04 20:30 Volley Schepdaal vzw C Mannen 2 Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat, 1703 Schepdaal
Zaterdag 2/04 20:30 Mannen 1 Davoc Lot B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 9/04 18:00 Vrouwen 2 KLB Sollenbeemd Halle Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 9/04 20:00 Volley Bellingen Halle R84 Mannen 2 Sporthal Braillard Wandelingstraat 52, 1601 Ruisbroek (Vl.Br.)
Zaterdag 9/04 20:30 Mannen 1 Volley Haasrode Leuven E Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 23/04 16:30 Daatmet Liedekerke C Vrouwen 2 Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3, 1770 Liedekerke
Zaterdag 23/04 17:30 AVO Wemmel Mannen 1 Gemeentelijke Sporthal Dijck 34, 1780 Wemmel
Zaterdag 23/04 21:00 Daatmet Liedekerke A Vrouwen 1 Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3, 1770 Liedekerke